Результати конкурсу БОБЕР (Бебрас) у Хмельницькій області у 2020/2021 н.р.

Результати конкурсу БОБЕР (Бебрас) у Хмельницькій області у 2020/2021 навчальному році
Межі для відмінних та добрих  сертифікатів будуть згодом

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у Хмельницькій області

Завдання ІІ етапу ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ учнівської олімпіади з географії у Хмельницькій області 
УВАГА! У Вас немає права для перегляду прихованого тексту.

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у Хмельницькій області

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у Хмельницькій області - 
УВАГА! У Вас немає права для перегляду прихованого тексту.

ІІ етап олімпіад у Хмельницькій області у 2016-2020 рр

Завдання на районні/міські оліміпади у 2019/2020 н.р. у Хмельницькій області - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ



Завдання на районні/міські оліміпади у 2018/2019 н.р. у Хмельницькій області - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ



Завдання на районні/міські олімпіади у 2017/2018 н.р. (до багатьох олімпіад є відповіді!) - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ



Завдання на районні/міські олімпіади у 2016/2017 н.р. - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ
 

ІІ етап олімпіад у Хмельницькій області у 2015-2017


ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад у Хмельницькій області 2016-2017 н.р. (Скористайтесь переходом на ХМАРУ)

Завдання на районні/міські олімпіади у 2016/2017 н.р. - ПЕРЕЙТИ НА МАТЕРІАЛ





ІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад у Хмельницькій області 2015-2016 н.р. (Скористайтесь переходом на ХМАРУ)

Завдання минулорічних олімпіад на ХМАРІ

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у Хмельницькій області

Завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики  (6-11 кл) у Хмельницькій області -
УВАГА! У Вас немає права для перегляду прихованого тексту.

УВАГА уточнення! У Завданні №2 10 класу, уточнення в останньому реченні - "Довести, що BC=CL."

Відбувся обласний вебінар щодо проведення учнівських олімпіад

1
0 листопада 2020 року відбувся вебінар із питань організованого початку та проведення ІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.


Запис вебінару по олімпіадах - http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/p10v4yzu63i/

Більше інформації на сайт координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти

https://nmts-koordinatsiji-metodsluzhb.webnode.com.ua/news/ii-etap-vseukrajinskikh-uchnivskikh-olimpiad-iz-navchalnikh-predmetiv/

Обласний наказ про проведення олімпіад у 2020/2021 н.р.


Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА від 07.10.2020 № 222-од "Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2020/2021 н.р."


Наказ - перейти за посиланням або завантажити 


Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році

Наказ МОН України від 24.09.2020 року №1175 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році" - 

 

 

Обласний етап турніру юних біологів-2020

26 вересня 2020 року в області пройшов обласний етап турніру юних біологів. Зважаючи на протиепідемічні заходи, турнір проведено у дистанційному форматі.
Про участь у ТЮБ-2020 заявили 12 команд, десять з них взяли безпосередню участь:
«ORGANIZO» - збірна команда школярів освітніх закладів Красилівського району ( керівник команди- Булка Л. Д.);
«Андромеда» - команда учнві Летичівського ліцею №2 (керівник-Камінська М.В.);
«Імпульс» - команда учнів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Красилівської ОТГ ( керівник команди-Галамага Н.П.);
«NUCLEUS» - збірна команда школярів освітніх закладів Віньковецького району (керівник команди Лиса Г.К.);
«47хромосома» - команда учнів Хмельницького ліцею №17 (керівник команди-Гаєцька Л.П.);
«Ендорфіни» - команда учнів Новоушицького НВК Новоушицької селищної ради (керівник команди-Самсонюк Л.В.);
«Едельвейс» -збірна команда школярів освітніх закладів м.Шепетівки (керівник команди-Сідлецька О.М.);
«CEREBRUM» - команда учнів СЗОШ №29 м. Хмельницького (керівник команди-Нагурна Ю.О.);
«БІОС»- команда учнів Кам'янець-Подільського ліцею (керівник команди-Новаковська В.С.);
«Ерпента-2» - команда учнів Хмельницького ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької міської ради (керівник команди-Гусак С.Г.).

За результатами двох турів інтелектуальних змагань перемогу здобула команда Хмельницького обласного ліцею ІІ-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради «Ерпента-2» (вчитель Гусак С.Г.).

Дипломи ІІ ступеня здобули:
команда учнів СЗОШ І-ІІІ ступенів №29 м. Хмельницького «CEREBRUM»;
команда учнів Хмельницького ліцею №17 «47 хромосома».

Дипломи ІІІ ступеня здобули:

команда учнів Кам‘янець-Подільського ліцею «БІОС»;
команда учнів Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Красилівської ОТГ «Імпульс».
Вітаємо переможців і призерів! Висловлюємо щиру подяку вчителям біології у підготовці команд до змагань!
Особливу подяку висловлюємо голові громадської спілки «Центр інновацій «Сходи в майбутнє» Горбаню А.Є. за спонсорську допомогу в організації турніру.